۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۴ خرداد

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
ضمن خیر مقدم به شما مهمان گرامی و تقدیر و تشکر از حسن انتخابتان ، مواردی از قوانین و مقررات مجموعه هتل های دانشگاه اصفهان به شرح ذیل به اطلاع شما عزیزان می رساند
Ø پس از درخواست اولیه رزرو و اعلام مبلغ از سوی هتل، می بایست هزینه اسکان توسط مشتری به حساب درامد های اختصاصی دانشگاه واریز و فکس گردد ، در غیر این صورت رزرو شماکنسل شده و تایید نمی گردد.
Ø رزروهای بدون پیش پرداخت یا بدون مکاتبه رسمی و کسب تاییدیه کتبی هتل ( سه هفته قبل از زمان استفاده) فاقد اعتبار می باشد و هتل مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
Ø در صورت انجام رزرو آنلاین، پس ازپر کردن فرم رزرو و پرداخت آنلاین، کدرهگیری و پرینت واچر را حتما تا زمان ورود به هتل نزد خود نگه دارید. لازم به ذکر است رزروهای بدون کسب کد رهگیری فاقد اعتبار می باشد و هتل مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
Ø مبنای محاسبه هزینه جهت افراد بالای شش سال نفر کامل، افراد بین دو تا شش سال خردسال و نیم بها ، افراد زیر دو سال رایگان خواهد بود.
Ø ساعت تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر و تحویل اتاق بعد از ساعت 15 می باشد. از ساعت 12 الی 18 تخلیه اتاق با 50% هزینه و از ساعت 18 به بعد یکروز کامل محاسبه می گردد.
Ø همراه داشتن شناسنامه عکس دار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی و مقررات هتل الزامی است. در مورد میهمانان خارجی ارائه گذرنامه همراه با ویزای معتبر ضروری است.
Ø میهمانان گرامی نداشتن مدارک کامل هویت و زوجیت (عقدنامه دائمی ) موجب عدم پذیرش میهمان در هتل می شود.
Ø لازم به ذکر است پذیرفتن کارت های اعتباری اعم از ویزا مستر و .... مقدور نمی باشد.
Ø لازم به ذکر است حداکثر ظرفیت اتاق های هتل با احتساب یک تخت تکنفره و یک تخت دونفره 3 نفر بزگسال می باشد.
Ø لازم به ذکر می باشد جهت استفاده از تخفیف ، ارائه اصل کارت شناسایی دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم و تحقیقات و فناوری(عتف) الزامی می باشد و این تخفیف فقط شامل شخص همکار می باشد.
Ø چنانچه مهمان خسارتی به اموال هتل وارد نماید براورد هزینه آن بر عهده هتل بوده است ومهمان ملزم به پرداخت هزینه کارشناسی شده می باشد.
شرایط کنسلی
هرگونه تاخیر در برنامه ورود و یا کنسل رزرو می بایست در موعد رزرو به هتل اطلاع داده شود در غیر این صورت میزان خسارتی که باید توسط مشتری پرداخت گرد به شرح ذیل است:
تا 48 ساعت قبل از ورود، مبلغ 20% هزینه اقامت یک شب به ازاء هر اتاق کسر می گردد.
تا 24 ساعت قبل از ورود مبلغ 50% هزینه اقامت یک شب به ازاء هر اتاق کسر می گردد.
از 24 ساعت قبل تا زمان ورود، مبلغ 70%هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق کسر می گردد.
چنانچه میهمان در موعد مقرر به هتل مراجعه ننماید اتاق فقط به مدت یک شب خالی نگه داشته شده و از روز بعد ابطال می گردد و هزینه یک شب اقامت به ازای هر اتاق کسر می گردد.
هتل درخصوص جاماندن یا تاخیر و لغو وسیله سفر میهمانان مسئولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه میهمانان در روز مقرر به هتل مشمول شرایط ابطال و ا نصراف از رزرو خواهد شد.
در صورتی که رزرو انجام شده در نتیجه شرایط فورس ماژور ( رخداد بلایای طبیعی و حوادثی خارج از کنترل و اراده طرفین ) از جانب هتل لغو گردد، کلیه وجه دریافتی عینا به میهمان مسترد خواهد شد.
چنانچه به دلایلی غیر از موارد فورس ماژور رزرو انجام شده توسط هتل لغو گردد، وجوه دریافتی عینا به میهمان مسترد خواهد شد. همچنین هتل می تواند با موافقت میهمان نسبت به تامین واحد اقامتی دیگری با شرایط و قیمت مشابه برای ایشان اقدام نماید.

امیدواریم اقامت خوبی را در مجموعه هتل های دانشگاه اصفهان داشته باشید
تاریخ به روز رسانی:
1401/09/08
تعداد بازدید:
10616
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان - میدان آزادی - خیابان هزار جریب - بعد از جهاد کشاورزی - ورودی خوابگاه - دانشگاه اصفهان- مهمانسرای بزرگ دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
E-mail: ..................................
تلفن:  18-37932317-031 
فاکس: 36682291-031
 
Powered by DorsaPortal